29 Eylül 2014 Pazartesi

Polyester Mumluk

Yoğun geçen günlerle birlikte planlı çalışabilmenin keyfini yaşıyorum. Geçtiğimiz haftanın en güzel etkinliği çoğunuzun da bloglarından tanıdığı Esen Can ve Esra Akın'la buluşmamız oldu. Zaman tatlı sohbetleri ile su gibi aktı gitti ki ben doyamadım. Bu yüzden arayı uzatmadan yine görüşeceğiz inşallah.


Sezonu çiçeklerle açmıştım, haftayı da yine çiçekli bir objeyle başlatayım dedim. Polyester mumluklarımı cicili bicili renklendirdim. Havanın kapadığı şu günlerde içimizdeki bahar coşkusu eksik olmasın, neşeli, verimli ve tüm renkleri yaşayabileceğimiz bir hafta olsun hepimiz için.

23 Eylül 2014 Salı

Güller Sizin İçin


Ben geldiiiiim :)) Aslında okullar açılmadan önce yuvaya döndüm ancak yoğunluktan sıyrılamadım. Defalarca size güzel bir merhaba demek için oturdum bilgisayarın başına ama bir türlü içime sindiremedim kavuşmanın ilk resmini. Geçen hafta, hani hayatta büyük anlam taşıyan insanlar vardır da hangi kelimeyi seçersen seç onu ifade etmeye yetmez, işte benim için de Kadriye Hoca da onlardan biridir ki, bir videosunu gördüm, tamam dedim, nefis olur.... Şahane bir one stroke çalışması yapmış, her zaman olduğu gibi :)) Bir özendim ki anlatamam. Ben de size kendi ellerimden çıkan gülleri vermek istedim merhaba derken.
Sonra başladım çalışmaya. İlk örnek, sonra bir telefon Kadriye Hocaya, yorum alma faslı. Sonra gelsin videolar, örnek çizimler vs. Ardından 2. çalışma, hoop yolladım yine yorum almak için. Doğru yönlendirilmem gerekir ve en doğru kaynak malesef çok uzakta. Olsun kafaya koydum, size gül vereceğim ya...
Hafta sonu fırsat buldukça çalışmaları izledim ve bugün size bir kucak gülle MERHABA diyorum. Dünya kadar hatam olduğuna eminim ama siz zaten gönlümden geçeni anlamış ve onları görmezsiniz bile diye düşünüyorum. 
Tatil bitti, çalışma zamanı, artık daha sık görüşmek üzere, sevgiyle kalın...


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...